| Micutzica37 a întrebat:

Deci sunt fata si as vrea, impreuna cu voi, sa organizam o "fundatie de mesaje si complimente pentru. copii cu nevoi speciale care sa se numeasca FMC! Va roooog frumos sa nu radeti de mine! Cine e cu mine?

1 răspuns:
| Klepto a răspuns:

Este frumos ca vrei sa ajuti dar totusi mesaje si complimente?
Toti spun ca vor sa ajute si vorbesc si vorbesc asta pana cand vine vorba sa faca ceva sau sa dea bani... toti se fac ca ploua.
Cateodata o vorba calda sau un mesaj frumos este mai bun dar ei au nevoie de ajutoare materiale.