| anonim_4396 a întrebat:

Buna, Dețin o mașina de cusut Minerva M10B și de curand mi-am luat un set de 15 piciorușe pentru diferite cusături și forme. Va rog, puteți face un tutorial cu fiecare picioruș ce rol are și cum folosim? Modelul: "Setului universal" este item XXS215 produsul achizitionat este acesta https://vaella.ro/......a-de-cusut va multumesc.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"tutorial cu fiecare picioruș ce rol are și cum folosim"

nici nu ai mari pretenții. Încearcă o chestie, îi zice: invățare prin descoperire

| Saveluc a răspuns (pentru sierra1):

Ai dreptare. multumesc mult

| sierra1 a răspuns (pentru Saveluc):

Să fii iubit