| FoxyM a întrebat:

Buna dimineata! Cine bea cu mine o cafea? Eu o beau cu frisca, voi cum o preferati?happy

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Oh da, simt ca ai prins ideea.Haide, vorbeste`mi murdar! Spune`mi cum ai pune acea frisca pe un tort la ziua cuiva.Cu ce ar fi tortul, vanilie, cioco sau mix de fructe? Sa fie in forma standard sau ceva care sa i se potriveasca persoanei sarbatorite? Frisca sa fie stoarsa lent incat sa aiba aderenta perfecta sau aruncata pe el pentru a da impresia de haos? Ce mesaj ai imprima pe el? Talk to me!

42 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu mai beau cafea. Când beam însă o preferam tare, neagră.
Rezultatul acestui studiu a scos la iveală că persoanele care preferă cafeaua neagră sunt mai predispuse să prezinte trăsături psihopatice.
Yup, it makes sense.

| FoxyM explică (pentru Bacemi):

Foarte bine, poti bea altceva care iti face placerehappy

| Bacemi a răspuns (pentru FoxyM):

O apă. Sau mai bine dă-mi un fruct zemos.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru FoxyM):

Neee,coffee is good

| Drimmero a răspuns:

Un capucino si la baiatu', barmanita!

| FoxyM explică (pentru Drimmero):

laughing Acuma Sirlaughing

| Drimmero a răspuns (pentru FoxyM):

Am nevoie de unul acum, sa-mi mai dea putina energie, oricum nu ma omor cu cafele si chestii de genul, dar una la nu stiu cat timp merge/

| FoxyM explică (pentru Drimmero):

Iti daulaughing

| Drimmero a răspuns (pentru FoxyM):

La pachet sau cum?

| FoxyM explică (pentru Drimmero):

Cum vrei tuwinking

| Drimmero a răspuns (pentru FoxyM):

Sa aduci apoi nota de plata, te-as ruga.

| FoxyM explică (pentru Drimmero):

Pentru tine e gratiswinking
Scuze, durează mult pana imi da voie sa vad ce comentează altii la intrebari.

| Drimmero a răspuns (pentru FoxyM):

De e e gratis pentru mine?)))

| FoxyM explică (pentru Drimmero):

Ca asa vrea barmanitalaughing

| Drimmero a răspuns (pentru FoxyM):

I-auzi, pai atunci sa mai vin pe la voi, macar stiu ca e gratis pentru mine.

| FoxyM explică (pentru Drimmero):

Care voi?laughing

| Drimmero a răspuns (pentru FoxyM):

Tu si celelalte angajate ale cafenelei, cel mai probabil, la asta ma refeream/

| FoxyM explică (pentru Drimmero):

Sunt singura angajatahappy

| Drimmero a răspuns (pentru FoxyM):

Un bacsis tot ti-as lasa, in cazul in care ma servesti pe gratis,, nu e ok sa plec de acolo fara sa las vreun ban, considera ca fiind nota de plata.

| FoxyM explică (pentru Drimmero):

Cum dorestihappy

| WaterDrop a răspuns:

Neagra, cu piper, in cana, in liniste, fara haine, cu multe ganduri.

P.S: Ai putea face altceva cu acea frisca >.>

| FoxyM explică (pentru WaterDrop):

Uuu dahappy

| FoxyM explică (pentru WaterDrop):

laughingpoate in privatlaughing

| WaterDrop a răspuns (pentru FoxyM):

Este ziua lu` frate`miu duminica si trebuie sa comand un tort, insa nu am idei! Nu esti o sursa buna de inspiratie sad

| FoxyM explică (pentru WaterDrop):

Pai trebuie sa stii cam ce i-ar place lui la tort si sa fi dispus sa dai ceva bani pe acesta.De exemplu daca el prefera masinile etc da comanda cu design de masini pe tort.Ori cu al lui chip pe acesta.Si cel mai bine ar fi tot de ciocolata si inautru sa aiba crema si bucati de fructe precum cirese, si frisca la conturul tortului, in rest tu stii ce prefera el.

| WaterDrop a răspuns (pentru FoxyM):

Oh da, simt ca ai prins ideea.Haide, vorbeste`mi murdar! Spune`mi cum ai pune acea frisca pe un tort la ziua cuiva.Cu ce ar fi tortul, vanilie, cioco sau mix de fructe? Sa fie in forma standard sau ceva care sa i se potriveasca persoanei sarbatorite? Frisca sa fie stoarsa lent incat sa aiba aderenta perfecta sau aruncata pe el pentru a da impresia de haos? Ce mesaj ai imprima pe el? Talk to me!

| GoldenZenith a răspuns:

Merge o cafea acum și cu puțină frișcuță. day dreaming
As zice și cu o țigară, dar nu fumez.

| PersonajFictiv a răspuns:

Pai, intai vreau o pizza.
Apoi, mai stam asa, ne uitam la copacei si imi cumperi o cafea.
Uite, eu nu sunt misogin si chestii, nu cred ca femeia trebuie sa stea la cratita DAR trebuie ca femeia sa ii cumpere lui Stef cafea, sa-i aduca de mancare chiar daca nu le face ea.
Vezi diferenta? eu nu pun femeia sa imi faca mancare eu o pun sa mi-o aduca.

| Darkmagic a răspuns:

Cu frisca strici toata chimia cafelei.
Acum beau o lavazza blue, (simpla coincidenta), citesc "mondenitatile" TPU, si...imi caut tigarile. big grin
Din nou: cu frisca, o faci varza! big grin
(clar, dupa raspunsul asta....am sa-mi gasesc blestematele de tigari, maine).
Buna dimineata!

| Mieeez666 a răspuns:

N-am voie cafea.

| FoxyM explică (pentru Mieeez666):

Ok

| Mieeez666 a răspuns (pentru FoxyM):

O apa plata daca vrei.

| FoxyM explică (pentru Mieeez666):

Iti dauwinking

| ShaOfHatred a răspuns:

Yeah,why not?
Imi place simpla, si ocazional cu putin lapte. Nu am incercat pana cum cu frisca. Cum e?

| FoxyM explică (pentru ShaOfHatred):

Foarte buna cand este egal cafea si frisca in cana.Mie imi place mult, incearca sa vezi daca iti place si tiehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cardamon.happy

| FoxyM explică (pentru anonim_4396):

Super daca tie iti place asahappy

| FoxyM explică:

laughingdaca asa iti place tie...laughing

| Adiadictie a răspuns:

Si noi tot cu frisca si cat mai multe tigari fumate

| FoxyM explică (pentru Adiadictie):

Eh eu cu frisca dar fiecare si cu alte viciilaughing

| Chernobyl a răspuns:

O prefer cu zahar.