| adriana_sw33ty_angy a întrebat:

Buna dimineata. Cum v-ati trezit azi? Aveti chef de munca? big grin ...Sau mai vreti sa mai dormiti? Va doresc o zi minunata tuturor! :*

Răspuns Câştigător
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Chiar daca nu mai semnez condica cam de mult timp...tot am de lucru...numai sa nu vrei nu gasesti ceva de facut...si este vremea asa de frumoasa la Bucuresti...La ora aceasta sunt doar la jumatatea lucrului in casa...ca doar am doi baieti, un sot si o mama...treaba multa... dar imi mai gasesc printre picaturi si timp pentru voi, cei de pe TPU! Va iubesc si va doresc mult chef de munca...caci altfel... ce mancam? O zi insorita si plina de bucurii va urez de la Bucuresti!

17 răspunsuri:
| adriana_sw33ty_angy explică:

Ce oameni constiinciosibatting eyelashes...si cine nu are chef de munca? big grin

| adriana_sw33ty_angy explică:

@nicunebunu ai gasit cu cine sa te certi laughing eu sunt cu gura pana la urechi de ras si tu vrei sa ne certam rolling on the floorrolling on the floor mai bine jucam "frate nu te supara " rolling on the floorrolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy explică:

@legiuitoarea multa sanatate mamici tale! happy si o zi superba iti doresc happy

pupici! :*

| adriana_sw33ty_angy explică:

@nekane crying imi pare rau sad... dar tu ai stat sa meditezi toata noaptea? big grin

| adriana_sw33ty_angy explică:

@nekane thinking oare sa fie de la zgomotul orgasmului? thinking laughing rolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy explică:

@nekane dar eu care m-am chinuit toata noaptea cu @bro : laughing rolling on the floor sa mutam lesinata rolling on the floorrolling on the floor

| matchpoint a răspuns:

La mine e urat si ploua, nu ti-ai scoate nici cainele din casa. Dar trebuie samerg la lucru. O zi buna tuturor.

| carmi_6480 a răspuns:

M-am trezit cu un biberon in cap de la baiat, of ce-as mai fi vrut eu sa dorm, iti urez si eu o zi frumoasa.

| Kidu a răspuns:

Buna. Eu m-am trezit cu mult chef de munca[scoala].

Mi-am scris toate temele, mi-am invatat...
Constiincioasa.nu?batting eyelashes
O zi placutasmug

| zalisa a răspuns:

Obosita........si fara chefsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La trezire, batea soarele in geam...frumoooooos! Chef de munca nu prea am dar nici cu dormitul nu ma impac, o viata am...si aia o dorm? O zi cu soare va doresc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am trezit mai batran cu o zi.
Chef de munca...am si din ala
Nu mai vreau sa dorm.
Multumim la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Obosită. Peste noapte m-am trezit să-i acord îngrijiri mamei mele care este foarte bolnăvioară.
Ulterior am plecat la serviciu unde sunt şi acum.
Şi tu să ai o zi excepţională plină de veselie şi realizări.
Te-am pupat.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am trezit intoarsa pe dos sad nu mi-am facut somnul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@adriana, se pare ca da...sunt insomniaca de la o vreme, de la ce sa fie? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil, ai vazut ce socata am ramas cand ne-a luminat bro cu "sunetele orgasmului" laughing

| florin_3074 a răspuns:

Cam tarziu raspund esti o scumpa