| SamsungElectronics a întrebat:

Bună dimineața.

De ce fetele ma sterg de la prieteni de pe Snapchat?

Multe fete au făcut asta și am vorbit frumos cu ele, la fel și ele au vorbit frumos cu mine.

Nu are cum să nu cred ca toate fetele sunt la fel.

Rușine...

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cum adică sunt la fel? Pur si simplu nu au interesul sa iti piardă timpul cu tine

| sierra1 a răspuns:

~De ce fetele ma sterg de la prieteni... cred ca toate fetele sunt la fel~

ce vorbești străine, precis ai făcut tu ceva (nașpa)!

| AdioTPU a răspuns:

Vesnica ta problema cu fetele...incepe sa devina o obsesie.

| 199onur7 a răspuns:

Pai ce tu poți fi Pansament? laughing)))))

| 199onur7 a răspuns:

Acuma pot fi en cauze frate nu am de unde sa știu poate nu le place de tine poate nu le place de personalitate ta poate nu le place de felul tau de a fi sunt multe frate da nu pune si tu la inima astea lasă să-ți dea cat blov vor ele tu rămâi cine ești cu Adevărat asa cum esti tu frate cu bune si rele capu sus și poate răsare pe drumul tău una care și ia își ia block de la bărbați si uite așa tu block ia block va blocați amândoi si boooom mai apare si un blockat ( copilu )