| SamsungElectronics a întrebat:

Bună dimineața

De ce toate fetele sunt la fel prin mesaje?

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pentru că nu este așa. D-ta ai o problemă de relaționare cu fetele și vezi lumea în mod deformat din cauza aceasta. Caută problema de la tine.

| Caro34 a răspuns:

Bună! Depinde!?

| iulia0514 a răspuns:

Cum adică sunt toate la fel prin mesaje?

| sammie a răspuns:

Ce vrei să spui?

| troleibuz a răspuns:

Adica?

| Continchiscontsters a răspuns:

Nu știu nu fac asa ceva.

| whitelore00 a răspuns:

Nu toate fetele sunt LA FEL. Am observat ca incerci de o perioada sa iti gasesti iubita si ne spui,, De ce toate fetele...,, Nu toate fetele sunt... Suntem satule de,, Buna! ai iubit?,, sau etc. ia o pauza de la fete. Daca chiar vrei o fata care sa fie buna si sa aiba un suflet bun cauta una la biserica.