| ambicio a întrebat:

Bună dimineața! M-am înscris de curând la cursul "Școala pentru suflet" care va începe mâine și aș vrea să știu dacă a mai participat cineva și dacă a fost folositor.
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am participat la cateva webinarii, din curiozitate, insa coach.ul era unul Florin.Nu m.a ajutat sa-mi definesc planul, poate pentru faptul ca eu eram la cel dezvoltat, iar el tot batea pe loc cu cel simplu.
E o experienta.Bafta!

12 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Alte prostii cu care îți pierzi timpul. Să îți fie rușine!

| ambicio explică (pentru T0T):

Ești rău!

| T0T a răspuns (pentru ambicio):

Ești nașpa!

| ambicio explică (pentru T0T):

Doar pentru că avem preocupări diferite?

| T0T a răspuns (pentru ambicio):

Ai preocupări nașpa!

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Lasa fata sa faca acte de voluntariat,, daca tu esti lenes, nu trebuie sa fie si ea.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

La ce bun?

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Exact acelasi raspuns il am si eu, pentru mine e pierdere de vreme,, sa am drum de unde veni inapoi acasa, fara niciun scop pentru mine, dar altii daca vor sa faca, pot sa implineasca 'sarcinile' linistiti.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Are și altele de făcut. E fraieră și e ok să o necăjesc cu asta și amuzant.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Ce-ti mai place tie sa bagi cutitul in rana...

| ambicio explică (pentru T0T):

Heii!?!