| Elenaa5689 a întrebat:

Buna! Din câte am văzut, pentru o anumita olimpiada, la etapa nationala, elevii sunt cazați în locul unde se desfășoară etapa nationala. Insa nu am citit sa ii însoțească profesorul care i-a înscris. Până la urmă cine însoțește elevul, adică dacă eu as ajunge la etapa nationala la olimpiada de romana, cine m-ar însoți? Profesorul care m-a înscris sau se alege un profesor comun pentru mai mulți elevi?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te insoteste nimeni, mergi impreuna cu colegii care participa si aveti un profesor sau coordonator care se ocupa de voi.

| Elenaa5689 explică (pentru Violleta2022):

Aaa, ok, multumesc!

1 răspuns: