| vlad88 a întrebat:

Doresc sa-mi achitionez un laptop si pentru jocuri,muzica,filme, imi poate spune cineva daca acesta este destul de bun ca si marca si daca componentele sunt destul de bu be:http://www.mediagalaxy.ro/......x-free-dos

Răspuns Câştigător
| Luiza45 a răspuns:

Leptopul este bun nu ma ce sa reprosez dar eu stiu ca pentru jocuri e mai bine sa ai calculator fiindca tastatura leptopului nu e facuta pentru jocuri. Eu zic ca e destul de bun...

4 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Păi,dacă tot e să iei o ţeapă, s-o iei pân' la capăt.
Succes la jucat Solitare şi DxBall.

| Zeflemitoarea a răspuns:

,,Doresc sa-mi achitionez un laptop si pentru jocuri,muzica,filme..."
Şi pentru jocuri, muzică, filme? Adică, tu ţii un laptop pentru ceva şi altul pentru altceva?
În fine, şi eu vreau să-mi iau un laptop, că am calculatorul pe ducă, dar încă nu m-am decis, dar n-aş alege aşa ceva.

| vlad88 explică (pentru Zeflemitoarea):

Pai stiu si eu ca unul pentru gaming e 3000-4000lei,dar asta e,, for home,, cate putin din fiecare, deci e bun sau nu? astept sfaturi.multumesc

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru vlad88):

Nu prea mă pricep la calculatoare, dar şi dacă m-aş pricepe ţi l-aş sugera pe cel mai prost, deci...