| chloeniall a întrebat:

Dragii mei, am ascultat o melodie cand eram intr-un taxi (da stiu intamplare ciudata ), insa idee este ca imi place la nebunie melodia dar nu stiu cum se numeste si nici cine o canta, dar stiu cateva versuri. Credeti ca ma puteti ajuta? Dau fundita :* :* :*

4 răspunsuri:
| Vince a răspuns:

Degeaba ai intrebat daca nu ai scris versurile sa te putem ajuta happy.

| chloeniall explică (pentru Vince):

Ok. Deci versurile sunt cam asa. cand trandafirii mor. ceva de genul si era un boboc de fata ii cantau ingerii la harpe big grin cam atat mai stiu

| adrryana a răspuns (pentru chloeniall):

Ai gasit-o? Dana nu.melodia e bug mafia cand trandafirii mor.ps o ador

| chloeniall explică (pentru adrryana):

Ok, mersi mult :*