| iulia0514 a întrebat:

Bună dragilor!
Întrebarea mea este următoarea
Sunteți de părere că dezcriminez bărbați cu această întrebare https://www.tpu.ro/......partenera/
Pun anumite întrebări pentru a afla și părerea altor oamenii pentru a învața ceva și de la alte persoane cei pe care îi deranjeza sau nu înțeleg întrebările mele nu sunt obligați sa răspundă și le reamintesc ca ma pot bloca în orice moment.

6 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Prin întrebarea respectiva nu discriminezi bărbații, acum nu stiu ce ai vorbit cu ei prin comentarii.
Da oricum de la o vreme sunt câțiva atat de sensibili, ca și dacă respiri ești deja o feminista imputita ce nu suporți bărbații.

| iulia0514 explică (pentru Freya1):

La 2 dintre ei nu le-am zis nimic am șters pur și simplu mesajele pe celalalt îl cunosc sa zic asa ia-m zis ca dacă nu îi convine oricând ma poate bloca!

| Hammurabi a răspuns:

Eu nu mă simt discriminat.
De fapt nu sunt atât de sensibil la rahaturile astea cu discriminarea. laughing

| iulia0514 explică (pentru Hammurabi):

Doar azi am fost acuzata de 3 ori ca discriminez bărbați laughing

| Hammurabi a răspuns (pentru iulia0514):

Păi na... cine știe ce răni mai poți atinge fără să vrei... laughing

| iulia0514 explică (pentru Hammurabi):

Din fericire nu suntem în Canadalaughing dacă eram acolo eram deja data în judecată happy