| Alexandraaaaa2696 a întrebat:

Dupa ce am pus o intrebare am dat clik pe "intrebarile mele" in stanga si trebuie sa-mi apara : "acceptata" sau "refuzata" sau ca inca nu mi-a acceptat /refuzat nimeni intrebarea.De ce nu-mi apare? De obicei cand dau asa imi apare.Acum de ce nu? Din cauza ca am pus intrebarea aceasta "Imi dati si mie o nota"? dar. vreau si eu note pentru ca am nevoie de multe si nu am de unde sa fac rost.decat de aici [m-am gandit eu] stiu ca acest site are multi utilizatori si de aceea.Deci care credeti ca e cauza? Fundita!:X

4 răspunsuri:
| Dmonik a răspuns:

Ti-a fost raportata intrebarea, probabil. Nu inteleg, de ce fel de note ai nevoie? Fii explicita!

| Dmonik a răspuns:

Asta nu mai stiu, poate era irelevanta, tu spune de ce anume ai nevoie!

| Alexandraaaaa2696 explică:

Si de ce sa-mi fie mereu raportata?straight facestraight face

| Alexandraaaaa2696 explică:

Pai am intrebat daca vor utilizatorii TPU sa-mi dea niste note. [e un concurs la care m-am inscris si imi trebuiesc note ca sa pot castigaon the phone