| ddutza a întrebat:

DUPA CUM STITI SE APROPIE craciunul, iar la scoala mea ne facem cadouri intre colegii de banca. Clega mea de banca este si prietena mea cea mai buna ( stam in aceeasi banca de la gradinita ) si nu stiu ce sa ii iau. Asi vrea sa fie ceva dragut si in acelasi timp semnificativ ( ce va care sa ii aduca aminte de mine; suntem in clasa a 8 a si, din pacate, nu cred ca ne vom duce la acelasi liceu sad ).
IMI DATI SI MIE NISTE SUGESTII? MULTUMESC ANTICIPAT!

3 răspunsuri:
| Florenta16 a răspuns:

O felicitare facuta de manuta ta de Craciun cu un text sugestiv in interior, si apoi cumpara-i o Craciunita. Din aceea la ghiveci, dar micuta, sa aiba ea grija de plantuta ei. Asta in cazul in care nu vrei sa dai cine stie cati bani. Daca ai de cheltuit, cumpara-i, nu stiu, o bratarica, un pandativ ceva, sau o brosa. Toate cu tema de Craciun, ca tot suntem in spiritul sarbatorilor. Bafta.

| Planta55 a răspuns:

Cumpara un album pe care sa pui poze si sa scrii si fa albumul frumos

| xBlackDreamx a răspuns:

Poti sa ii personalizezi un tricou, sa ii personalizezi o stampila. Poti de asemenea sa ii cumperi un album pe care poti sa lipesti poze si sa scrii, sa scoti poze cu voi doua si sa faci albumul frumos. Momentan nu imi vin alte idei...