| anonim_4396 a întrebat:

Buna, e o persoana sau mai multe, nu stiu asta, tot face conturi false cu numele prietenilor mei si pozele lor. Credeti ca este ceva psihopat? Adica de ce sa faci cont fals cu numele si pozele cuiva si sa te dai drept acea persoana?

4 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Bună. Probabil că doar trolează.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Oameni plictisiți.

| brokxy a răspuns:

S-a plictisit in carantina de face asta? laughing laughing

| Nume6 a răspuns:

Oameni care nu au ce face...Un om care are o viaţă fericită nu stă de așa ceva. Asta o faci când ai o viaţă frustrată. Trataţi-i/l cu indiferenţă și se vor potoli. Altceva nu aveţi încotro.