| anonim_4396 a întrebat:

E vreun virus sau ceva ca atunci cand intru pe TPU imi spune ca siteul incearca sa incarce scripturi din surse nesigure parca.Asta e intrebarea 1.si 2. utiluzatorii TPU vad adresa de mail a altui utilizator?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Raspunsul 1:sincer nu stiu daca e virus sau nu(eu am avut unul urat de tot pe telefonul vechi-vezi intrebarile mele), dar stii ca se poate scapa de problema instalarii scripturior din surse nesigure.
Incearca:*Meniu Telefon*Setari*Securitate*Surse necunoscute(Petmiteti/Nu permiteti instalatea aplicatilor nesigure, din surse necunoscute).
In plus exista o setare si pentru oprirea scripturilor(java) (cauta pe net).
si 2.Nu!(aici,pe site-ul TPU nu e posibil ca un utilizator sa vada adresa de e-mail a unui alt utilizator!)

| Desireღ a răspuns:

Nu și nu

| Claudiu1905 a răspuns:

Eu chiar acum am un mic lag, o secunda intarziere in afisarea literelor, ma intreb ce efect are asupra computerului, daca nu cuma e suprasolicitat de felul in care functioneaza acest site, adica de o programare supraincarcata si cu greseli