| florynna93 a întrebat:

Este o intrebare mai mult pentru baieti dar pot raspunde si fetele. Ce fel de fete va plac? Cele cu sanii mari su cele cu sanii mici? vot la toata lumea si funda pentru cel mai convingatorbig grin

Răspuns Câştigător
| Georgiana05 a răspuns:

Eu iti spun ce cred. Fiecare baiat e diferit, fiecare baiat are gusturi diferite. Poate unora le plac si sanii mici, poate altora cei potriviti, poate altora cei imensi laughing.
Acum na, sunt baieti obsedati ca fata sa aiba sanii perfecti. Dar intr-un final, ei o sa aiba de pierdut, ca pana la urma sunt si fete calumea care poate nu au fost "inzestrate". Ele cu ce sunt de vina? Cu nimic. Dar baietilor le vine greu sa creada asta, si mai ales sa accepte.

In concluzie, eu zic ca indiferent cum esti, trebuie sa fi multumita de tine, pentru ca daca tu esti, si cei din jurul tau sunt, sau vor invata sa fie!

1 răspuns:
| Mmmmaaaaddddyyyy a răspuns:

Eu consider ca o fata trebuie sa aiba sanii potriviti. Adica nici inexistenti, sa poarte sutien cu push-up de 5-10 cm pentru ca nu e bine. un baiat daca pune mana pe sanii ei, chiar si accidental, ori va sta cu palma dreapta, ori va simti un burete maaare`laughing). Dar. nici fetele cu sanii mari nu cred ca atrag atentia in mod deosebit baietiilor. de exemplu. noi avem in cartier 2 fete. Una se vorbeste despre ea ca are ugerlaughing. Si toti baietii fac misto de ea. Si mai e o fata careia i se zice Laptareasa sau Vacareasalaughing). Tot din cauza sanilor. E bine sa fie potriviti, rotunzi, fermi, nu gen strabunica sa isi faca fular din ei`. laughing).

PS: Eu sunt fata si doar mi-am dat cu parerea. Si orientarea mea sexuala e ok`laughing).