| anonim_4396 a întrebat:

Este o telenovela noua care se numeste "Ninos ricos pobres padres". Stiti cumva daca se va difuza si la noi?

11 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

Nu stiu daca se va difuza, ar fi bine..adica pare o telenovela buna...

| mada12 a răspuns:

Nu cred...de obicei filmele bune nu se difuzeaza la noi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine vrea sa vada telenovela, o gaseste pe telemundo.com. gasiti toate episoadele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da se va difuza in curand pe acasa.eu m-am uitat p youtube la 60 de episoade si mai sunt inca 60 dar deoadata ce am vazut ca se va difuza nu mai mai uit, astept sa inceapa sa o vad la tv

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa ce se termina Camaleones, pe acasatv va fi difuzat. Eu urmaresc telenovela pe net si ii super de tot.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe 7 iunie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In romania? daca da ...se va difuza pe acasa tv maine e inceputul si incepe la ora 19:30 si se termina la ora 20:30.Ninos ricos pobres padres se traduce saracii tineri bogati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da au inceput ieri19 30

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba da pe acasa tv
ora 8:30!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe acasa tv se difuzeaza.Am si eu o intrebare:vreau sa descarc melodia aceasta pentru o prietena.De unde pot sa o iau? Astept raspuns:*.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite ca sa si difuzat
e soooooper filmu' asta