| anonim_4396 a întrebat:

Eu si fostul iubit nu mai avem o relatie, în schimb ne intelegem prietenește. Vine acasa la mine pentru ca se intelege bine cu părinții mei, deci nu-i zi sa nu dam unul de altul. As cam vrea prin prezenta mea sa-l fac putin gelos, ceva de genul sa isi pară rău de faptul că nu mai suntem împreună. Ce sa fac, cum sa ma comport? El din gelozie a dat-o in bara si de aceea ne-am despartit dar se vede ca ma vrea din nou. Deci ce sa fac sa ii atrag atenția încât să se dea cu capul de pereți? laughing Doar sa îl tachinez putin, nu mai mult happy

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pune poza ta pe perete și scrie sub ea.
Loc de dat cu capul.
Pe alt perete, poza ta nud.
Și sub ea scrie.
Loc de dat cu.

| Carinaaaaaaaaa a răspuns (pentru sadrian46):

Dacă așa faci tu, nu e nevoie sa le indici si celorlalti

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Prin tampenia pe care o ai in cap, probabil vei iesi minim singura si cu imagine de panarama, probabil si batuta.
Fii matura, si discuta cu el, daca mai vrei ceva de la el, cat ai sanse. Daca "il faci gelos", ii vei confirma ca esti pana, cum a presupus el, si n-o sa mai vina nici la ai tai.
Iar imaginea ta va fi superba.

| Drimmero a răspuns:

Ce minte bolnava au unele femei, cum era aia cu 'femeile sunt mai mature si bla bla'?

Maturizeaza-te si lasa prostiile!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

laughing))) daca iubita mea ar face ca tine... ar zbura intr-o secundawinking

| Hammurabi a răspuns:

Scuze, dar... ordinară intenție/urât caracter.

| Paul754880338 a răspuns:

Cu cat mai buna ar fi lumea in care traim si cu cat, oare, mai usoara viata, noastra daca am inceta sa ne prefacem, sa ne mintim, sa mimam, in loc sa comunicam deschis intre noi?

| OrdanKarris a răspuns:

Si uite de asta NU meriti relatie. E mare prost ca te vrea inapoi. In locul lui o zi nu-ti mai acordam atentie. Uite de asta ai sa sfarsesti singura.

| Carinaaaaaaaaa a răspuns (pentru OrdanKarris):

Ma cunosti tu sa spui toate astea? Te bagi in seama aiurea