| Darius_Punky_1997 a întrebat:

Buna,eu si prietena mea facem in curand 1 an de relatie.Ei ii plac foarte mult pozele cu trandafiri negrii, care la noi in tara dupa cum vad nu se gasesc. Aveti vreo idee cum as putea transforma un trandafir normal in unul negru? M-am gandit la graffity..credeti ca e o idee ok?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Kaℓi a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=y9hprlmck44
Incearca asa. Fa-o mai repede sa vezi daca merge, daca nu, incearca sa-l colorezi cumva... pulverizeaza negru pe petale si apoi fixativ. Succes.

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Citisem pe undeva ca iei un trandafir si il cresti hidroponic si ii pui cerneala neagra in lichidele alea.