| Aniiiiiiiiiiiii a întrebat:

Buna! Există alte remedii in afară de silicoane?

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

Nu există alte remedii pentru mărirea sânilor.

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Exista.
Dragostea.
Am cunoscut o fata cindva. Era foarte slaba. Atit de slaba incit avea bust de copil. În plus, a avut probleme grave la coloana care i-au cauzat alte probleme la inima și plamini. La fata, arata foarte bine, era o blonda frumusica cu personalitate. Nu era deloc deranjata de ce corp are, și am apreciat asta foarte mult. Eu îl respect mult pe acel băiat care a ajuns sa o iubească, căci, da, s-a găsit cineva care sa o iubească asa cum e.
Nu cred ca silicoanele ajuta prea mult. Problema nu e la sani, ci e mentala, ca nu te poți accepta asa cum ești. Cu sani sau chiar fără sani, cel ce te va iubi o va face oricum. Pentru ca nu te va iubi pentru sani, ci pentru ce ești ca persoana. Dacă te iubește doar pentru sâni (sau ce e mai jos de ei), cred ca îți dai seama ce persoana poate fi.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Alegi sutienele push-up (cu burete) care dau efect de volum al bustului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sutiene cu burețel. big grin Sau ceva mai bun: încrederea că ai niște sâni mișto, pe care omul iubit oricum îi va aprecia.