| XByancaElenaX a întrebat:

Buna exista un asa zis baiat care ma place la nebunie ba il injur ba nu stiu ce il fac de...*** si tot ma place va dati seama?
Sa trec la subiect cum sa fac sa ii zic anumite lucruri dar nu jenante care sa nu ma mai placa si mai am 1 intrebare:
Am o prietena care zice ca e frumoasa dar nu este are nasul plin de cosuri urat ochii urati parul naspa (tunsoarea si asa)si eu ma inteleg cu ea dar e ff enervanta in loc sa fie modesta o intreb eu asa din curiozitate odata la adv prov procent curaj sau sarutare alege adv ii zic eu:
-E adevarat ca Nu esti frumoasa?
-Nu.(adica ca e frumoasa)
Eu naveam ca intrebare sa ii pun si de acea i-am pus-o pe asta
Ea se gandeste numai si numai la prostii de exemplu SI ARE 14 ANI si face hai sa ne jucam dea spioanelestraight facedoamne imi venea sa ii zic suntem copii mari nu dinaia in carucioare asa a doua faza e ca (cea cu prostii)face: ---Ii pune degetul acela urat si le baga la toti in fnd adica se prefeace
Le da pantaloni jos sau ne trage palme peste fndlaughingrolling on the floor si daca facem si noi asa ea hey da eu nu tiam facut sau baiii orkum
Eu consider ca sunt mult mai draguta decat ea fiindca se imbraca si naspa de exemplu halat (un plover lung si naspet) adidasi si blugi arata super naspa eu in schimb ugg, pantofi mistoorce dar misto
Pe mine in clasa ma plac apr toti baietii in schimb la bloc sau la ea in clasa nu cred ca o place cineva (pe mine chiar ma plac si la bloc)Funda:*celui care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| Maothecat a răspuns:

In primul rand nu ar trebui sa ii critici pe ceilalti dupa aparente, ci dupa felul in care gandesc sau asa. Spune-i tot ce gandesti, si poate asa o vei face sa se schuimbe happy

2 răspunsuri:
| Maothecat a răspuns:

In primul rand nu ar trebui sa ii critici pe ceilalti dupa aparente, ci dupa felul in care gandesc sau asa. Spune-i tot ce gandesti, si poate asa o vei face sa se schimbe happy

| XByancaElenaX explică:

Iam spusbig grinsi inaintedar tot iti dau fundabig grin