| anonim_4396 a întrebat:

Bună fetelor ce pantofi purtati vara aceasta, cu sau fara toc.

14 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Adidasi toata vara!
de vreo cativa ani trotuarele sunt scoase pavelele, sapat si bagat cate ceva.Acum a sapat pentru bagat gaze.Si asa gleznele mele risca sa fie entorsate!

| Nirvanaaa a răspuns:

Teniși sau adidași. La ce drumuri sunt, nu risc cu pantofi cu toc.

| Eireann a răspuns:

Tocmai mi-am luat o pereche de sandale cu toc care imi plac foarte mult deci o sa port tocuri mai mult. Dar depinde de ocazie.

| Smmo a răspuns:

Ce mi-a ramas de acum 3 ani, ca am stat acasa in pandemie. Cand mi-am luat pantofi cu toc mai draguti au pus pavele, asa ca nu mai ies cu tocuri deloc.

| Continchiscontsters a răspuns:

Salut cristiDinBucuresti frate eu mereu am fost curios de ceva frate iartă ma ca poate o să-ți vina nu știu întrebarea mea ciudata sau te va deranja da te întreb și eu ca un (frate) mereu mam întrebat în sinea mea tu frate ești băiat sau fata? Nu ma înțelege greșit nu te iau ma mișto frate nu te cunosc nu te știu și nu sunt asa Dumnezeu a avut grija sa nu am asa ceva și îi mulțumesc din toată inima mea ca m-a adus pe lumea asa cum sunt eu cu bune rele și defectele mele și toate cele nu fac frate mișto de tine sunt curios puțin ești fata sau băiat,? Sunt puțin mai mult confus și curios frate ca acolo la numele tău scrie Cristi șt? Și ba zic Cristi da bine da de ce tocuri frate)))) cum asa de ce tocuri atâta tot frate îmi cer scuze dacă team deranja cu întrebarea mea și îmi cer scuze dacă sunt nesimțit și am deranjat frate

| ILoveBlackCats a răspuns:

Pantofi nu prea port, de obicei sandale sau adidasi/tenisi.

| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Fără toc

| RoxanaElena007 a răspuns:

Adidași sau teniși și sandale, cu toc nu prea port

| Anitta97 a răspuns:

Tocuri forever!

| floruits a răspuns:

Bună!

Depinde unde mă duc!

Când mă duc la film, mall, parc, la prietenii mei mă duc cu teniși/adidași
Când mă duc la ziua de naștere cuiva, la o serbare, la nuntă mă duc cu pantofii cu toc.
Când mă duc la mare/munte/excursie, port teniși sau sandale

| alisa201921 a răspuns:

Eu port sandale fără toc, șlapi eleganți, ghete. Tocuri poate doar la evenimente

| Iulianaiuli78 a răspuns:

Cu toc

| Sssofia a răspuns:

Eu nu port pantofi deloc

| anonim1920 a răspuns:

Sandale,adidasi