| Maria05Magda a întrebat:

Buna! Fetița mea are găuri in urechi de 3 luni și vreau sa ii scot sa se vindece locul
Știți dacă se vor Închide găurile înapoi?
Mulțumesc

3 răspunsuri:
| Amethyst01 a răspuns:

De obicei, vindecarea dupa gaurile in urechi dureaza 1-2 luni, dar daca ii scoti cerceii pana la 6 luni, risti sa se inchida dupa cateva zile, in cel mai bun caz.

| Maria05Magda explică (pentru Amethyst01):

Asta și vreau sa se închidă!
Mi-o făcut 2 femei de la o bijuterie la fetița găurile și le-a făcut strâmbe
Acuma vreau sa se închidă complet sa ii fac peste un an din nou și egale
Va rămâne oare cu semn la urechiușe de la găurile ce le are acum?

| Amethyst01 a răspuns (pentru Maria05Magda):

Asta nu stiu sa-ti spun sigur, cred ca va fi dar nu se va observa atat de tare