| anonim_4396 a întrebat:

Folosesc Google Chrome si de cateva zile nu mai pot sa intru pe Facebook.Imi spune ca
"Eroare de server
Site-ul web a întâmpinat o eroare când a preluat https://www.facebook.com/. Aceasta poate fi dezactivată pentru lucrări de întreţinere sau poate fi configurată incorect."

Cum pot sa remediez problema? Vad ca persista si nu isi revine...
Pe Opera merge facebook-ul dar nu imi place ca se misca foarte greu browser-ul ala.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dezinstaleaza google chrome si apoi reinstaleaza-l

| Bondarel99 a răspuns (pentru anonim_4396):

A mers.Multumesc!

1 răspuns: