| mg112mada a întrebat:

FUNDA+ VOT!
Tocmai ce mi-am facut o pagina pe ucoz.ro, adresa este www.goodlifeandme. ucoz.ro, iar pagina se numeste,, de la adolescent la adolescent".
Este un site pe care dezbatem probleme specifice varstei si am nevoie de cateva vizualizari.
Daca vreti sa intrati, va dau la toti vot, iar primei persoane FUNDA! Dar va rog, intrati, deoarece am termen de 40 de zile.
Nu apare pe google, dar daca scrieti adresa in spatiul din dreptul sagetii ce te duce la pagini anterioare. Dupa cum am mai spus, FUNDA pirmului vizitator, VOT celorlalti!

Răspuns Câştigător
| Radamel a răspuns:

Frumos site, bravo si tine` o tot asa! Si chiar asa e, ma tem de testebig grin

1 răspuns:
| Brotacelul a răspuns:

Frumos. da ce se intampla peste 40 de zile? happy
ps: o sugestie: nu scrie numai cu caps lock (mie, cel putin, mi se pare oleaca deranjant...)