| anonim_4396 a întrebat:

hmm. cum a ajuns Stela, administratorul site-ului? straight face
Adica am vazut la unele intrebari. ca era mai bine cu Raluca, nici nu le stiu, dar Stela cum a devenit administratirol site-ului, sunt f curioasa. happy

Răspuns Câştigător
| ahlrh a răspuns:

Ea,deja făcea parte din echipă
Cum s-a vorbit și pe site-ul adevărul:
http://www.adevarul.ro/......74501.html

Imagine Team TPU.ro:
www.adevarul.ro/bbtcontent/clipping/ADVIMA20100512_0557/1.jpg

(de la stânga la dreapta) Anca şi Cătălin Teniţă, Ionuţ Buzoianu, Raluca Diaconu, Emil Jinga şi Stela Cristea

Deci Stela era în echipă de foarte mult timp., eu consider că toți fac o treabă buna pentru TPU.ro
Apreciez fiecare muncă din partea lor pentru comunitate.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Asa cum a spus si Cereste, Stela deja facea parte din Echipa TPU. Doar ca dupa plecarea Ralucai, Stela a fost aleasa administratorul principal (in locul Ralucai).
Dar acum Catalin a intrat/revenit in forta si deja a facut foarte multe schimbari benefice (site-ului si utilizatorilor). Citeste mai multe detalii despre aceste lucruri pe blog http://www.tpu.ro/blog/! Succes!

| supraponderallacap a răspuns:

pai Stela are scoala de Vamesi, nu stiai? glumesc, era de mult in echipa si faza cu era mai bine sau nu cred ca nu este relevanta deoarece nu Stela si Raluca sunt de vina de avertizarile pe care le primim, noi prin greselile noastre suntem singuri vinovati