| anonim_4396 a întrebat:

Ia sa vad pareri de ale voastre. Un telefon Nokia face figurele. Se albeste ecranul, este luminos dar nu afiseaza nimic. Il inchid si il deschid iar si isi revine la normal. Ei bine, clar este o problema si cel mai indicat la doctor cu el dar vreau sa aflu ca idee, ce credeti ca se intampla cu el? Credeti ca un hard reset poate rezolva aceasta problema sau nu are legatura?

Răspuns Câştigător
| Maioru a răspuns:

Trebuie sa-ti faci o resoftare la telefon si se rezolva

| anonim_4396 explică (pentru Maioru):

Si resoftare este acelasi lucru cu ceea ce am zis eu adica hard reset?

| Maioru a răspuns (pentru anonim_4396):

Resoftare este acelasi lucru cu resetarea hardului

| anonim_4396 explică (pentru Maioru):

Ok, multumesc