| pisioi a întrebat:

im puteti spune daca se incarca cartusele de imprimanta model nou? imprimanta este cannon pixma mp 240 iar cartusele sunt :cel color (cl 211) iar cel negru(pg 210) daca se incarca cat costa si unde se incarca in bucuresti. funda!winkingplsz.mai multe raspunsurihappy

2 răspunsuri:
| MarkTremonti a răspuns:

Orice cartus de imprimanta se poate umple. Costurile acum variaza; eu nu sunt din Buc si de aia nu stiu sigur pretul. La mine la Resita toate centrele de calculatoare fac refill profesional, deci in Bucuresti nici nu mai vorbesc. Cam in jur de 15-20 de lei te-ar costa un refill la cartus color. Chiar daca e mai mult de atat tot e bine fiindca unele noi originale (fiindca numai asa gasesti la modele noi de imprimante) sunt in jur de 80 de lei negru si 95-100 color.

| SpEEdz0r a răspuns:

Cu seringa se incarca de obicei. Dar unele imprinmante necesita cumpararea altor cartuse.