| amurg_6682 a întrebat:

Imi cer scuze pentru deranj! E prima data cand accesez acest site, dar am facut acest lucru pentru ca sunt disperat! Nu mai stiu cui sa ma adresez. E vorba despre mama mea care are o grava problema de sanatate si nu ne mai ajung banii pentru tratamentul dansei. Am facut deja imprumuturi la mai multe banci, nu mai stiu ce fac. Eu sunt cadru didactic de meserie, am un salariu foarte mic, si din pacate pe perioada verii nu primim banii lunar. Urmatorul salariu pe care il voi incasa e abia in octombrie. Iar mama are nevoie de ajutor urgent, e o chestiune de zile! Va rog sa ma ajutati cu sfaturi, orice sfat va fi bine primit si va multumesc din suflet!

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Daca nu minti. atunci contacteaza adminii
http://www.tpu.ro/contact
si roaga-i sa te ajute cu niste campanii de donatii...
a mai fost asa ceva pe site.si cred ca ar fi bucurosi sa te ajute