| jhonsmyth a întrebat:

Buna imi dati si mie niste idei de conversatii cu o fata plzzzzhappy dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Bine.Ideea este ca tu trebuie sa ai subiectele dar ea trebuie sa vorbeasca. Vorbesti tu putin la inceput dar trebuie sa o lasi pe ea sa iti vorbeasca ca tu sa o cunosti. Daca se fereste nu este bine si trebuie sa ei initiativa.Despre orice.Sex,spiritualitate,sport,vointa,suflet pereche,jocuri,astrologie, stele, nori, psihologie, etc. Vointa sa ai numai bine.

| jhonsmyth explică (pentru Narfundo):

Mda dar stii care e faza, eu daca o intreb cate ceva ea ma duce mereu inspre alt ceva.ce sa fac sa fie atenta?

7 răspunsuri:
| gfghn a răspuns:

Ancearca sa vorbesti despre ea. Poate ca subiectele care le discuti nu o intereseaza de accea nu este forte atenta. Ai putea sa o antrebi despre ce ai place sa faca, ce muzica asculta ...sau pur si simplu antreabo ce te intereseaza pe tine despre ea... Funda?

| jhonsmyth explică (pentru gfghn):

Da,am incercat sa o intreb fel si fel, dar imi raspunde mereu cu intarziere si despre alt ceva, si funda am datocrying(((((((

| gfghn a răspuns (pentru jhonsmyth):

Si ce mai da o funda! Ea are o problema de conversatie nu tu! Poate este timida sau nu o interesează de tine dar cred ca are si ea emoții si nu știe ce sa mai zica de aia sare de la un subiect la altul. Dacă nu a mai avut iubiti înainte e normal. funda funda funda?

| jhonsmyth explică (pentru gfghn):

Nu se poate da de2ua ori funda la aceiasi intrebarehappy

| gfghn a răspuns:

Bine. Sper ca te-am ajutat. Succes!