| Lolllipop a întrebat:

Imi place de un coleg de cam... un an, iar prietenul lui cel mai bun m-a intrebat intr-o zi daca imi place de el si daca vreau sa stau cu el, pentru ca acelui coleg ii place de mine si ar vrea sa fie cu mine. I-am dat de inteles ca il plac, iar el a raspuns, dar doar prin gesturi, nu si prin cuvinte, va rog ma puteti ajuta sa imi fac un plan ca sa-l abordez intr-un alt mod, sau sa-l conving pe el(prin semne)sa faca acest pas.Si as mai avea o intrebare,:mi-am propus urmatoarele:daca pana la sfarsitul anului nu reusesc nimic, sa renunt. Ce credeti? Multumesc mult!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de ec mai astepti pina la sfirsitul anului? Re nunta de acum laughing