| Fifoita a întrebat:

Imi place un baiat,de la scoala, cu doi ani mai mare ca mine, mergand zilnic cu el in autobuz.Nu stiu ce sa fac! Vreau sa ii atrag atentia! Sa vorbesc cu el dar sa nu fiu indiscreta... Ajutor!

2 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Salut!
Pai mai intai aranjeazate. Dupa aceea cand va intalniti zambeste, fa-i cu mana si dupa pleaca.Sunt sigura ca se va gandi la tine!
Succes!

| Anna0607 a răspuns:

Buna! In primul rand trebuie sa te aranjezi ca el sa poata sa se uite la tine si sa-i placa ce vede. In al doilea atrage-i atnetia cu un zambet o privire. si o sa vezi ca se v-a gandi la tine toata ziua si o sa astepte sa place la scola numai sa te vada pe tine. Succes! :*