| Lexy ♥ a întrebat:

imi poate spune si mie cineva de ce nu merge sa ascult muzica pe youtube? daca ma uit la un film pe alt site se aude, iar daca ascult muzica in winamp si acolo se aude, stie cineva care ar fi cauza pentru care nu pot asculta muzica pe youtube? Mshappy

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Incearca sa updatezi Abdobe.Gasesti aici.Bafta!
http://get.adobe.com/flashplayer/

| SunetAlb a răspuns:

La ce asculti muzica? casti, sistem? La sistemul meu vechi se auzea perfect in winamp muzica iar pe youtube doar in 2 boxe ulterior 1 din alea 2 boxe " s-a spart " si dupa aceea nu se mai auzea deloc pe youtube desi a 2 a boxa mergea perfect