| Bubu9110 a întrebat:

Buna!
Imi pot schimba numele id`ul`lui? Adica in loc sa scriu y. ysabela sa scriu un alt nume cand ma loghez? (nu dau add laughing )

Dau Funditssa!

2 răspunsuri:
| Danyel_1914 a răspuns:

Daca te referi la faptul ca atunci cand iti adauga cineva id in lista sa iti apara ce vrei tu faci in felul asta:intri pe id tau si dupa aceia sus ai messenger,contacts, action, help.tu dai clik pe messenger si apoi pe MY CONTACT DETAILIS si scrii cum vrei sa-ti apara id in casutele first si last

| kocolinos a răspuns:

Nu se poate asa ceva
poti doar daca iti schimbi id-ul si dupa aceea sa importezi contactele in noul id