| Bella100 a întrebat:

Imi puteti spune si mie daca vi s-a intamplat vreodata ceva paranormal gen sa vedeti o umbra, sa simtiti, auziti sau sa vedeti ceva neobisnuit?
P.S: Daca nu credeti in asa ceva sau inventati ceva, abtineti-va. Vreau intamplari reale.

4 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Niciodata n-am patit asa ceva, probabil pentru ca lucrurile astea nu se pot intampla, ci doar imagina de catre noi. Oricum, am fost mereu dispus sa vad o dovada clara in acest sens, dar pana acum nu a aparut nimic.

| R0R0 a răspuns:

Da...
Mi s-a intamplat.Noroc ca a fost doar bogata mea imaginatie.
Umbre poti vedea mereu.Chiar daca nu e a ta. Poate sa apartina unor animalute.
Doar tu iti poti controla simturile. Daca simti ceva neobisnuit insemna doar ca banuiesti ca ceva nu e ok. Dar pana la urma se constata ca totul e ok.
Nu mai petrece timp pe intuneric. El te face sa gandesti asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mi s-a întâmplat don't tell anyone

| BadAngel3 a răspuns:

Eram doar cu o fetita in casa dupa ce familia mea a plecat la cumparaturi - sau poate asa am crezut, ca mai era cineva in casa- si stiu ca voiam sa mananc ceva. Ma duc la bucatarie, deschid frigiderul, cand simt pe cineva in spatele meu. Ma gandeam ca e acea fetita si nu am spus nimic. Cand m-am intors nu era nimeni. M-am gandit ca a plecat in camera alaturata. Ma intorc din nou cu spatele si o simt cum ma atinge pe umar, usor. Iar ma intorc si nici atunci nu o vad. Stiu ca aud ceva. Si am inceput sa o strig. Am vazut ca nu raspunde si m-am dus in camera dupa ea. Nu era acolo. Am simtit cum a fugit in spatele meu, pe hol, si i-am zis ca daca incearca sa ma sperie, nu merge si o bat cand o prind ( da, da stiu, violenta ). Am auzit-o cand a inceput sa rada. Ma duc sa o caut si nu era nimeni. M-am gandit ca a iesit afara. Apoi o vad intrand pe usa. O intreb unde a fost. Raspunsul ei: Afara cu prietenii...

Mno, acum ca ma crezi ca nu, e treaba ta.