| Louise21 a întrebat:

Imi puteti spune va rog cum vi se pare telefonul Sony Ericsson Xperia X10 mini pro? http://i.imgur.com/aggsc.jpg

Aveti sau ati avut acest telefon? Este bun? Ati putea sa-mi spuneti avantaje si dezavantaje acestuia? Am citit pe net unele chestii dar as vrea sa vad ce parere aveti voi. Multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| Deyush08 a răspuns:

Am eu telefonul asta, si in general e bun, se blocheaza el uneori, dar cred ca e prea plina memoria.

Sa stii insa ca are camera buna, de 5 mp, are si camera interioara, poti sa iti faci poze cu telefonul tinandu-l normal :). Hmm... in rest nu stiu, daca ai vreo intrebare legata de el, adreseaza-mi-o :-?

Partea naspa la orice smartphone e ca bateria dureaza o zi, trebuie sa il incarci foarte des, iar daca stai si il butonezi toata ziua (cum fac eu cand ma joc :)) ) il incarci de doua ori.

Ah, si nu se gaseste in magazine, singura cale e sa faci comanda pe net. Eu am dat 7 mil pe el, iarin magazine, la Vodafone am vazut parca era vreo 11 :))

http://www.azerty.ro/......mini-white

cred ca de aici l-am cumparat, nu mai stiu sigur... pentru ca multe siteuri spuneau ca ba nu e in stoc, ba nu se mai fabrica...

| Louise21 explică (pentru Deyush08):

Multumesc mult pentru ajutor!:*:*:*

| Deyush08 a răspuns (pentru Louise21):

Cu placere :*