| pikaciupokimoncik a întrebat:

Imi puteti spune va rog frumos ce inseamna cind visez o pesoana moarta care iti intinde mina..Am visat-o pe bunica mea, care deja de 7 ani a decedat,am visat cum imi intindea mina, dar eu nu am apucat-o de mina, dar m-am intors si am inceput a plinge.Azi toata ziua cind imi aduc aminte ma iau fiorii..Varog cine stie imi raspunde, si va rog seriozitate.

3 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Rugaciuni dar si pomana!

| ItzBogdanMDFK a răspuns:

Se spune ca a ajuns in lumea cealalta. Roagate pentru ea sa ii fie mai bine acolo.

| IonutM4A1 a răspuns:

Fa rugaciuni pentru bunica ta...Am mai auzit chestii din astea si este ca un fel de comunicare cu spiritul bunicii tale! Stai calma.Doar roaga-te pentru ea si va fi totul binewinking Multa bafta.