| Ioana27 a întrebat:

In 2 zile merg in tabara la munte... Si vreau sa stiu ce trebuie sa imi pun in bagaj.batting eyelashes Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Prezervative si vibrator si o lenjerie intima sexy

| SabbyNightShadow a răspuns:

Ceva sa rontai pe drum,haine subtiri, haine grosute si ceea ce vrei uh in rest, dar nu toata camera ta

| mistakeofyourlife a răspuns:

Depinde si e cate zile dureaza aceasta tabara.
- o pereche de bocanci (poate urcati pe munte si vor fi super folositori)
- un trening
- blugi
- tricouri (nu pot sa estimez numarul lor, gandeste.te cam cate zile stai si ia.ti cate unul pentru fiecare zi- just in case :d )
- hanorac
- pijama (parerea mea este sa ti.o iei cu maneca lunga pentru ca de obicei la munte e frig in timpul noptii)
- sosete (lenjerie, etc laughing )
- adidasi
- tenesi
- o pereche de sandale sau papuci (poate e cald)
- o geaca in cazul in care e mai frig
- panataloni scurti sau trei sferturi (nu stii never ever cum e vremea)
Cam atata... Distractie placuta!kiss