| David23445 a întrebat:

Bună, in ce parte a Australiei se află insula Mako?
Este reală, exista cu adevărat și a fost cineva acolo?

Răspuns Câştigător
| yungandreigawd a răspuns:

Insula Mako este o insula speciala care se afla la aproximativ 50 km de Gold Coast, Queensland. in jurul insulei exista cea mai mare populatie de rechini si testoase de mare Mako, dintre care unele nu pot fi gasite nicaieri altundeva pe pamant.

| David23445 explică (pentru yungandreigawd):

Mulțumesc mult pentru răspuns poate voi ajunge în Australia și vreau să o văd

| David23445 explică (pentru yungandreigawd):

Dar mie puțin frică să mă duc acolo cine știe ce se poate întâmpla mai ales dacă e lună plină

| J0B0MAT a răspuns (pentru David23445):

O să te transformi în sirenă. Eu zic să nu te duci.

| 12345677888843445679854444444490 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Oare se transforma in sirena?

5 răspunsuri:
| Strwberrs a răspuns:

E la 50km de Gold Coast