| anonim_4396 a întrebat:

In partitia C a nceput dintr-o data sa creasca memoria singura, de la 17.4 GB libera mi-a scazut la 16.5 pur si simplu stateam si ma uitam cum create memoria fara sa-i fac cimic! Dece?

3 răspunsuri:
| CostyCola98 a răspuns:

Calculatorul tau ori are un virus detectabil care poate fii sters sau unul nedectabil care nu poate fi localizat..Iti recomand reinstalarea windowsului (P.S. Am patit aceeasi chestie...) FUNDA!

| anonim_4396 explică (pentru CostyCola98):

Am mai patit asa acum o luna si am reinstalat windowsul + ca a trebuit schimbata placa de baza si cea audio, si acum vad ca incepe din nou sa faca acelasi lucru (PS: nu am descarcat cinestie ce prostii, dar si cand descarc le descarc in D si inainte sa le deschid le sacnez cu antivirusul "Eset NOD 32 "

| CostyCola98 a răspuns:

Antivirusul tau e demodat
...Iti recomand Avast, Avira, dar cel mai bun mi se pare Microsoft Security Esential... FUNDA