| anonim_4396 a întrebat:

In seara asta am vrut sa resetez tableta. Am salvat toate pozele pe card si in cloud. Apoi m-am uitat prin fisiere si am inceput sa sterg ce nu imi mai trebuia. Din greseala am sters tot. Nu mai gasesc nimic nici in cosul de reciclare, nici pe card si nici in cloud. Ce pot sa fac ca sa le recuperez?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ai încercat recuperarea lor cu Recuva, PhotoRec sau GetDataBack Simple Data Recovery?

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Pozele de card nu mai le poto recupers dar cele din cloud da. Verifica in "Cosul de gunoi" acolo sunt tinute pozele sterse vreme ca sa le poti recupers. Succes