| Alexandra_7361 a întrebat:

In septambrie intru la liceu la profil de mate-info si as vrea sa stiu ce materii se mai fac in afara de mate, info, biologie, chimie, fizica. Si inca ceva, la informatica se face ceva, precatica pe calculator?

Răspuns Câştigător
| danny1337 a răspuns:

Teza la Romana,Mate,Info , Chimie/Fizica/Bio (Alegi)
Este destul de greu profilu` daca nu esti atent la primele lectii . Materii : Romana , Mate , Info , TIC , Fizica , Bio , Chimie, Sport , Geogra , Istorie , Religie, Optional , Desen , Logica , Muzica , Engleza , Franceza(sau ce limba ai tu ca a2a .)

2 răspunsuri:
| SentimenteColorate a răspuns:

Fa preactica sucees

| danny1337 a răspuns:

La info o sa faci putina practica pe calculator si asta la TIC... Informatica tine de programare pe care o veti face pe foi!