| bizkitf a întrebat:

Bunahappy. intrebare pentru. reprezentantii sexului tare... ce credeti despre femeile taur?batting eyelashes

1 răspuns:
| Daniel_8701 a răspuns:

Femeia Taur va avea mereu o multime de admiratori, atrasi de naturaletea si farmecul pe care le poseda din nastere. Admiratia din partea sexului opus ii place la nebunie. Chiar daca se intampla sa mai flirteze, femeia Taur nu iubeste decat un singur barbat - care va fi pasional, sensibil si inteligent. Pai sincer eu sunt zodia taur si fetele in zodia taur sunt perverse rau de totwinking si extrem de sensibile sentimental si erotic pe la gat si burtawinking