| mihaielo a întrebat:

La counter strike Bestial, nu stiu cum sa imi schimb numele. Mi-l schimb si dupa ce dau apply, intr-u intr-o camera, si numele e tot Cs Bestial.com/Player.Ce sa fac. Funda+vot

2 răspunsuri:
| Nume a răspuns:

Apasa ~ care e la capatu tastaturi si scrie name si numele dupa ce runda se va termina numele va fi schimbat

| claudiu123 a răspuns:

NumeUrăşteCampaniaTPUrevine a gresit nu e din cauza aia e prost Counter-ul ia-ti altul e din vina acelui Counter pe care il ai iti trebuie altul. Versiunea pe care o ai nu este buna iti trebuie alta versiune