| petronela_1201 a întrebat:

la examenul de la romana am taiat un cuvant cu o linie oblica, nu orizontala...:-s are ceva? se considera semn? va rog sa mi spuneti:-s
multumesc

Răspuns Câştigător
| Oti a răspuns:

Haideti mai straight faceCe va faceti atatea probleme cu examenul asta.Serios acum, am fist si eu anul trecut a 8a si nu mi s-a parut deloc mai diefrit decat un test.Asa l-am tratat! Numai fiti asa de panicati si crispatilaughing Si nu nu are absolut nimic...Nu e examen de facultate mai, nici macar la bac nu se ia in consideare aceste minusculitati d`apoi la un examen de clasa a 8abig grin.

1 răspuns:
| petronela_1201 explică:

Multumesc!:X