| RomiChanel a întrebat:

Buna la toata lumea! Studiez de ceva timp o/un ceva foarte ocult si ma intrebam daca, mai este cineva care cunoaste interpretarea acestui vis: Am visat ca ma asezam pe o bancuta, iar dintr-o data a inceput sa pluteasca(sau sa cada) cu cadavre din cer, dar era toate in ordine, nu ieseau sin relief. Vreau sa ma conving daca stie cineva deoarece eu am o parere/interpretare a acestui vis. Daca doreste cineva sa imi raspanda, I-as fi recunoscator. Multumesc

3 răspunsuri:
| Panamax a răspuns:

La cate cadavre au aratat astia la stiri nici nu ma mir ca lumea incepe sa le viseze.

| InstructorDeIubire a răspuns:

Nu toate visurile sunt menite sa aibă un ințeles. Unele pur si simplu sunt fictiuni ale creierului. Iti sugerez sa nu mai studiezi ocultul. Daca nu esti anent(ă) vei cădea din,, lac in puț".

| RomiChanel explică (pentru InstructorDeIubire):

Adica, cum din lac in put? Nu iti inteleg metáfora. Daca ai sti cine sunt si de ce am asemenea vise...