| Mogiojojo a întrebat:

Buna la toti. Sunt singura de aici care citeste intrebarile si cam toate raspunsurile si sunt foarte activa dar nu simt nevoia sa spun ceva. Sunt o fire observabila, prefer sa observ si sa invat decat sa dau cu ciocul si sa-mi exprim parerea in legatura cu orice. Mai e cineva ca mine?

13 răspunsuri:
| FreddieM a răspuns:

Nu cred ca mai e cineva care da cu ciocul pe aici. Toti ceilalti,, RASPUND"

| Celcestietot a răspuns:

Este bine și așa. Daca suntem diferiți, asta nu înseamnă că nu gândim bine.

Răspuns utilizator avertizat
| MPersephone a răspuns:

Avand in vedere ca pui asa mare accent pe asta, inseamna ca te mandresti cu asta si cauti anumite laude sau incurajari. Lipsa de atentie. Daca erai cum ai spus nu scriai chestia astawinking

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Eu încerc, dar nu știu dacă îmi iese.

| mentholinks a răspuns:

Nu ai ce sa inveti aici.

| Mogiojojo explică (pentru MPersephone):

Este complicata ideea mea. Nu stiu daca o intelegi. Dar eu caut o persoana ca mine (de preferat sa fie barbat). Am ajuns la concuzia ca persoanele asemanatoare se completeaza ci nu extremele cum spune toata lumea. In comportamentul fiecarei persoane ma caut pe mine si atunci m-am gandit ca daca eu raspund destul de rar la intrebari si in scarba cineva la fel ca mine ar face la fel. Si am crezut ca intrebarea asta o sa atraga atentia persoanelor ca si mine. Eu de obicei daca ma regasesc intr-o intrebare raspund daca nu, nu. Sper ca ai inteles rationamentul meu.

| mgtow a răspuns:

Pierzi timpul de pomana daca spionezi in TPU

| RAY a răspuns:

E bine ca știm ca tu ne spionezi, si eu urmaresc niste persoane dar care merita atentia mea

| Mogiojojo explică (pentru mgtow):

Spionez peste tot, pe TPU, pe Facebook, in viata reala

| OldSoul a răspuns:

Probabil esti singura care citeste cam toate intrebarile si raspunsurile laughing

Lol, oare asa ai fi si intr-o relaie?laughing Ai fi sotia perfecta rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru Mogiojojo):

Esti de la SRI clar

| Mogiojojo explică (pentru OldSoul):

laughing