| anonim_4396 a întrebat:

Luna viitoare in 11 imi expira dosarul. As vrea sa dau maine sala si apoi orasul insa imi e frica, ca voi fi programata la oras dupa data de 11 si nu voi putea da. Inainte cu cat timp pot da sala si orasul? ( inainte sa imi expire dosarul)

1 răspuns:
| mont a răspuns:

Poti da chiar si in ultima zi inainte sa iti expire. Programeaza-te cat de repede posibil la sala pentru a nu pierde scoala. Ai cazut de multe ori sau nu te-ai mai inscris la examen?