| anonim_4396 a întrebat:

M-a rugat cineva sa dau Share la un anunt unde scrie ca are de inchiriat o camera de camin. Intrebarea mea este ce inseamna camera de camin? Nu vreau sa fiu penibilia cu aceasta intrebare, dar chiar nu stiu.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Literalmente omul a prins loc la camin pentru studenti, si ca un naspet probabil sta altundeva si vrea sa subinchirieze la altii. Daca il prinde cu asta il da afara din camin si poate avea si alte probleme.