| anonim_4396 a întrebat:

M-am gandit sa postez pe canalul meu de Yt un video cu mine cum ma machez, insa m-am gandit si la ce vor spune oamenii dupa ce vad videoclipul cu mine.Adica nu am nici macar 15 ani impliniti(ii implinesc pe 28 octombrie),e normal ca o fata,copila,practic, sa puna un astfel de video pe Yt? Vreau parerile voastre si ce ati crede voi daca ati vedea pe Yt o fata cum se macheaza.
*Scuzati greselile gramaticale*

5 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Din greșeli învățăm, dacă vei vedea păreri negative, nu înseamnă să renunți, ci să te perfecționezi in mai bine.

| Dismally a răspuns:

Daca obisnuiesti sa te machiezi poti sa faci si filmul, nu vad nimic rau in asta. Orice ai face tot vor fi unii care te vor critica asa ca e mai simplu sa-i ignori si sa faci ce iti doresti.

| OX_Razvan_2002 a răspuns:

Creatorii de content de pe Youtube publica tot ce doresc, sigur ca vor fi oameni care sun înpotrivă dar vor și oameni care te vor susține, dacă dorești să publici un video în care te machiezi eu te susțin. Trimite denumirea canalului! ( Funda )

| xDenisa a răspuns:

De ce ti-ar pasa ce cred altii? Si vloggerii de azi au fost la fel de criticati la inceput cum crezi tu ca vei fii.Dar daca nu incerci? Uite. daca stii ca esti talentata si le ai cu machiajele*nu ca altele de varsta ta* nu te va impiedica nimic

| Ralukafay a răspuns (pentru xDenisa):

Pai sunt oameni care zic ca nu este normal ca un copil sa se macheze.